Xhel Aloe Vera Life Essence Silvera

36.99

Specialisti me ekstrakt hithre

  • 91% i xhelit te paster te gjethes Aloe Vera
  • 7% mjalte lulesh
  • Me ekstrakt hithre
Sasia

Ceshtjet e zemres

Ekstrakti i cmuar i hithres ne kombinim me 91% te gjethes se paster te Aloe Veres dhe 7% mjalte lulesh- keto jane karakteristikat e xhelit te pijshem “SIVERA” nga Aloe Vera.
Nje specialist i vertete !

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Xhel Aloe Vera Life Essence Silvera”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 80800 Kategorite: , Tag: